Виставки до Дня художника «Об’єднані враження»

10 жовтня 2018 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (вул. Польська, 20) відбудеться відкриття виставки робіт Олександра СМОРОДІНА (м. Харків) та Сергія МІХНО (м. Мелітополь) під назвою «Об’єднані враження», присвяченої Дню художника.

Сергій МІХНО народився у 1957 році в місті Мелітополь Запорізької області. Навчався в студії образотворчого мистецтва у А.А. Фесюка. Закінчив Єнакіївський технікум радянської торгівлі, художнє відділення. Курський державний педагогічний інститут, художньо-графічний факультет, 1983-1988 рр., де навчався у В.М. Проніної, Б.О. Чілікіна, та професора живопису В.І. Єрофеєва.

З 1998 по 2000 рік працював директором Мелітопольської дитячої художньої школи, с 2000 року – викладач цієї школи, а з 2016 року – старший викладач. Міхно С.М. – активний учасник та переможець обласних пленерів викладачів образотворчого мистецтва навчальних спеціалізованих учбових закладів мистецтв. У 1991 році провів свою персональну виставку «Людина і місто» у Мелітопольському художньому музеї ім. А.Г. Тишлера. 

У 2008 році вступив до художньо-реставраційного об’єднання «Red Horse». Міхно С.М. – активний учасник пленерів та виставок «Red Horse»; у Харківському та Бердянському художніх музеях, Харківської художньої школі імені І.Ю. Репіна, у Бахчисараї, Алупці, Бердянську. У 2017 році пройшла його персональна вистава у виставковій залі Запорізької Національної спілки художників України.

З 1991 року Сергій Міхно учасник обласних, а з 2004 року Всеукраїнських виставок живопису та графіки Національної Спілки художників України в містах: Запоріжжя, Дніпро, Лубни, Харків, Київ, а з 2015 року – член Національної Спілки художників України. Роботи Міхно С.М. зберігаються у Запорізькому, Бердянському художніх музеях, Мелітопольському краєзнавчому музеї, історико-архітектурному музеї-заповіднику «Садиба Попова», у м. Василівка Запорізької області, а також в приватних зібраннях України та зарубіжжя.

Олександр СМОРОДІН народився у 1955 році в м. Пологи Запорізької області. У 1987 році закінчив Харківський художньо-промисловий інститут. З 2000 року – член Національної спілки художників України. Олександр Смородін учасник численних Всеукраїнських та міжнародних виставок. Працює у напрямку станкової графіки та декоративно-прикладного мистецтва. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Канади, Німеччини, Іспанії, США.

Виставка працюватиме з 10 по 26 жовтня 2018 року за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, щодня з 10.00 до 17.00 год., крім суботи та неділі. Вхід вільний. Тел.: для довідок: 760-19-26.

Майстри з декоративно-прикладного мистецтва попрацювали на майстер-класах ковбасного фестивалю “Новий базар” в Любашівці!

Одеський обласний центр Української культури взяв участь у ковбасному фестивалі “Новий базар”.

Майстри з декоративно-прикладного мистецтва попрацювали на майстер-класах ковбасного фестивалю “Новий базар” в Любашівці.

 

 

День Людей Почесного віку святкували у Іванівському районному Будинку культури

1 жовтня в малій залі Іванівського районного Будинку культури, в затишній і дружній атмосфері пройшов захід до Дня Людей Почесного віку. Зі сцени лунали гарні слова привітання, прекрасні виступи працівників Будинку культури, та маленьких аматорів сцени. 

«Живу Україною» – персональна виставка Лілії Ліптушенко

26 вересня о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудеться відкриття персональної виставки лауреата обласної премії ім. Р.Палецького 2016 року Лілії ЛІПТУШЕНКО «Живу Україною».

ЛІПТУШЕНКО Лілія Геннадіївна (1969 р.н.) мешкає у смт. Великодолинське Овідіопольського р-ну Одеської обл. Понад 20 років працює керівником гуртка «Різьблення по дереву» та «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків.
Захоплюється ліпленням з глини, витинанкою, петриківським розписом, художньою обробкою дерева. Активно бере участь в майстер-класах з народних ремесел, районних та обласних виставках.
Діти під її керівництвом неодноразово ставали переможцями на обласних та районних виставках-конкурсах науково-технічної та декоративно-прикладної творчості.
На персональній виставці Лілії Геннадіївни «Живу Україною» представлені і роботи вихованців гуртків «Різьблення по дереву» та «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків.
Лілія ЛІПТУШЕНКО – майстер народного мистецтва України. Активний учасник всеукраїнських, обласних, районних виставок з народної творчості, а також постійно удосконалює свою майстерність на майстер-класах від провідних майстрів України.

Щиро запрошуємо всіх шанувальників народного мистецтва до виставкової зали Одеського обласного центру української культури з 26 вересня по 9 жовтня 2018 року за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, щодня з 10.00 до 17.00, крім суботи та неділі. Тел. для довідок: 760-19-26. Вхід вільний.

«Архітектурно-художній образ міста»

14 вересня 2018 року о 15.00 Одеський обласний центр української культури спільно  з Одеською державною академією будівництва та архітектури відкриває виставку робіт студентів Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури «Архітектурно-художній образ міста», присвячену Дню міста.

На виставці представлено графічні роботи студентів в техніці акварель, гуаш, пастель та ін., що найкраще відображають наше славетне місто.

За традицією студенти-архітектори створюють архітектурні композиції в жанрі міського пейзажу, вивчаючи історичні пам’ятки архітектурної спадщини міста, парки та сквери, перспективи вулиць, старі куточки міста, храми, монастирі, морські порти, вокзали, яхт-клуб та ін.

Велика науково-творча робота проводиться зі студентами за різними напрямами вивчення, розвитку вмінь та навичок художньої підготовки майбутніх архітекторів, розкриття їх творчого потенціалу: пошук нових можливостей в архітектурній графіці, дизайні. Вчаться виконувати начерки, замальовки, ескізи як матеріал, що допомагає майбутньому архітектору в його творчій роботі.

Також з 2014 року Архітектурно-художній інститут ОДАБА співпрацює з культурною асоціацією м. Асколі-Пічено (Італія), що дає змогу нашим студентам не тільки відвідати цю чудову країну, але й брати участь в пленерах, виставках, воркшопах, семінарах. Мета програми – знайомство з культурною та архітектурною спадщиною Італії. Знайомство студентів з архітектурними пам’ятками та історичними місцями, відвідування художніх музеїв та виставок. У період поїздки студенти знайомляться з архітектурою італійських міст та виконують замальовки та етюди з натури.

І сьогодні на виставці представлено також роботи студентів, виконаних під час пленерної подорожі.

Запрошуємо всіх до виставкової зали Одеського обласного центру української культури за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20.

Виставка працюватиме до 21 вересня щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00, тел. для довідок: 760-19-26. Вхід вільний.