Відбулось відкриття виставки «КАЛЕЙДОСКОП ДУШІ»

7 лютого  2019 року  в Одеському обласному центрі української культури відкрилась виставка чудової світлої мисткині – Ольги Погрібної. Традиційно настрій створило тепле музичне оформлення. Світлана Рубан представила творчість Ольги присутнім у залі. Привітати художницю прийшли друзі, колеги з ООНСХУ, знайомі. 

Теплі зворушливі слова прозвучали на вдресу іменинниці від знаного київського художника Романа Петрука, голови Одеської організації спілки художників України, заслуженого художника України Анатолія Горбенка, заслуженого художника України Анатолія Кравченко,  колег з творчої групи “Novi-різні”.

Ще довго продовжувалося спілкування у атмосфері свята і краси.

«КАЛЕЙДОСКОП ДУШІ»

Персональна виставка Ольги ПОГРІБНОЇ 

7 лютого 2019 року о 15.00 год. у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться відкриття персональної виставки творів Ольги ПОГРІБНОЇ «КАЛЕЙДОСКОП ДУШІ» (живопис).

Виставка працюватиме з 7 до 26 лютого 2019 року за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури, щодня з 10.00 до 16.00 год., крім суботи та неділі. 

Погрібна Ольга Геннадіївна народилась 13 лютого 1969 року у місті Одеса в сім’ї художника. В 1984 році вступила до Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова, навчалась на відділенні «Викладання малювання та креслення» у педагога Єгорова Дмитра Дмитровича. Ще навчаючись в училищі почала приймати участь у виставках різних рівнів. Працює в жанрі станкового живопису, також викладає малюнок та скульптуру в Школі естетичного розвитку «Тропинка». З 2017 року – член ООО НСХУ. Разом з колегами приймає участь в виставках «Об’єднання НОВІ Rizni».

читати далі »

Відкриття виставки «Українська оселя в мистецтві»

17 січня 2019 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудбулося урочисте відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Українська оселя в мистецтві», присвяченої Дню Соборності України.

Простір Центру наповнювався щирою українсько. піснею, світлом від сонячних, барвистих творів декоративно-ужиткового мистецвтва, живопису та графіки. Не вперше Одеський центр українсьуої культури практикує виставляти кращі дитячі роботи поряд з роботами професійних художників.

Нові відкриття, знайомства, зустрічі з уже відомими митцями, атмосфераєднання і свтіла панувала в цей день у виставковій залі.

«УКРАЇНСЬКА ОСЕЛЯ В МИСТЕЦТВІ»

Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить.
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить!

17 січня 2019 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудеться урочисте відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Українська оселя в мистецтві», присвяченої Дню Соборності України.

Слово соборність включає у себе єдність, і згуртованість. У слові «соборність» ми чуємо слово «собор». Ще великий український класик Олесь Гончар закликав: “Бережіть собори душ наших!” А душа українця розквіта, коли в ній живе справжнє народне мистецтво.

читати далі »