Поезія Лесі Українки єднає світ.

изображения не найдены

Розпочалися підсумки дистанційного відкритого конкурсу літературно-музичних композицій «Поезія долі», присвяченого 150-річчю від Дня народження Лесі Українки!
154 заявки – понад 400 учасників з України (Одещина, Київщина, Волинь, Львівщина, Івано – Франківщина, міста Київ, Дніпро, Одеса) та країн: Італії, Естонії, Молдови, читали у відео зверненнях поезію Лесі Українки українською, гагаузькою, болгарською мовами.
Професійне журі в складі :
ДІАНА МАЛА – артистка Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.В.Василька,
народна артистка України, голова журі
БОГДАН ЧУФУС – народний артист України, співак, телеведучий.
ЛЮДМИЛА ЧЕРНЕЦЬКА – Заслужена артистка України, доцент кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії ім, А, В, Нежданової.
ЛІЛІЯ ЗАНФІРОВА – завідувачка сектору мистецтва департаменту культури,національностей та релігій і охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА.
ВАЛЕНТИНА ВІТОС- директорка Одеського обласного центру української культури.
СВІТЛАНА КУЧЕРЕНКО – завідувачка відділу народної творчості та етнографії ООЦУК
СВІТЛАНА РУБАНОВИЧ – провідна методистка відділу відділу народної творчості та етнографії ООЦУК –
протягом семи годин насолоджувались поезією, співпереживали героям, підспівували самодіяльним артистам та оцінювали виконавську майстерність учасників конкурсу. Ш, хоч в залі не було на сцені артистів, та вигуки _”браво” і щирі оплески лунали дуже часто.
Але робота ще не завершена , підсумки тривають…
‼До уваги заявників! Через технічні причини 16 відеозаписів не відкрились або були не високої якості. Прослідкуйте у себе на електронних поштах прохання надіслати відео повторно (кому надійде таке прохання) В понеділок ми повторно переглянемо відео