изображения не найдены

18 та 19 травня 2021 року в рамках проведення Народної академії творчості (І засідання) були проведені майстер-класи:
«Писанкарство» (кер. Ткаченко Леоніда Іллівна, народний майстер з писанкарства)
«Традиційна мальовка на папері» (кер. Жернова Олена Ігорівна, художник декоративного і прикладного мистецтва, стипендіат премії ім. Р. Палецького 2011 року)
«Весняні квіти в акварелі» (кер. Кравченко Галина Борисівна, Народний художник України)
«Гончарство» (кер. Гаркавченко Олександр Іванович, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького 2013 р.)
«Український скоропис гусячим пером» (кер. Гоманюк Віктор Миколайович, завідуючий відділенням художнього оформлення, викладач спеціальних дисциплін Одеського художнього коледжу ім. М. Б. Грекова, член ООО НСХУ)
«Декоративна композиція з використанням стилізованого мотиву «троянда»» (кер. Здоровецька Оксана Юріївна, член Національної спілки художників України).
 

Майстер-класи – чудова форма співтворчості! Всі учасники різного віку були у захваті від нових вражень. У кожного окремого учасника вийшли різні і особливі роботи, виразні, стилістично цільні. Всі отримали задоволення від процесу творчості в кожному майстер-класі. Для багатьох власний (доволі якісний) результат творчої роботи був абсолютно несподіваним, і тому дуже радісним і приємним.
Проведені майстер-класи виявили індивідуальні творчі здібності і можливості кожного учасника, дали змогу пірнути в розмаїття барв і кольорів народної творчості.