изображения не найдены

В Одеському обласному центрі української культури, відбувся організаційно установчий семінар-нарада для директорів базових клубних закладів територіальних громад «Децентралізація як фактор трансформації закладів культури».
 

Директор Одеського обласного центру української культури Вітос В.Г. у своїй вступній промові відмітила, що зі створенням об’єднаних територіальних громад та ліквідацією районів, в області з’явилося багато нових культпрацівників, у зв’язку з чим ООЦУК вже зараз працює над переформатуванням своєї роботи в плані подальшої співпраці з клубними працівниками та підвищення їхньої кваліфікації.
Під час наради розглянуті нагальні питання розвитку української культури у розрізі прийнятих змін до Закону України «Про культуру».
Директор Одеського обласного центру української культури Вітос В.Г. провела з учасниками наради обговорення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про культуру», щодо загальних засад надання населенню культурних послуг».
Важливим є науковий підхід до збереження культурного потенціалу територіальних громад та модернізації закладів культури. Такою була тема презентації доктора філософських наук, професор кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Овчаренко С.В.
Також були розглянуті питання формату нового типу клубого закладу, організація культурно-просвітницьких заходів в онлайн-режимі за допомогою програми Zoom, з якими ознайомили учасників наради співробітники центру української культури Діденко М.О., Кучеренко С.Г. та Дем’янишина К.Г.
В семінарі-нараді взяли участь більше 80 працівників клубних закладів новостворених територіальних громад.