НАША ЗІРОЧКА!

Щиро вітаємо з присудженням стипендії Президента України юній майстрині з писанкарства!
Корольова Марія Сергіївна народилась 8 грудня 2004 року в м. Одеса. Проживає в смт. Лиманське Роздільнянського р-ну Одеської обл.
 

З 2011 року по теперішній час навчається в Лиманському загальноосвітнього закладі I-III ступенів №2 Роздільнянського району Одеської області.
У вільний від уроків час займається в різних гуртках народного мистецтва. Неодноразово займала призові місця на районному та обласному рівнях.
З лютого 2013 року навчається в Центрі творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна. Відвідує студію образотворчого мистецтва «Палітра» і неодноразово бере участь в обласних конкурсах: «Щедрість рідної землі», «Чисті роси», «Таланти твої, Україно».
З 2013 року захоплено стала займатися писанкарством.
Відомості про творчі досягнення:
2017 р. – Одеський обласний центр української культури, обласне дитяче свято з писанкарства «Воскресни, писанко!» – І місце;
2018 р. – Одеський обласний центр української культури, обласне дитяче свято з писанкарства «Воскресни, писанко!» – І місце;
2019 р. – Одеський обласний центр української культури, обласне дитяче свято з писанкарства «Воскресни, писанко!», диплом – І місце;
2019 р. – Культурно-просвітницький центр «КОЗАК-ЦЕНТР», Обласний конкурс з писанкарства «Воскресни, писанко!» м. Одеса – диплом І ступеня; грамота – І місце.
23-26 квітня 2019 року – Обласний фестиваль «Воскресни, писанко!», м. Одеса – диплом ІІ місце.
2020 р. – Одеський обласний центр української культури, обласне дитяче свято з писанкарства «Воскресни, писанко!» – Гран-прі.
2021 р. – Одеський обласний центр української культури, обласне дитяче свято з писанкарства «Воскресни, писанко!» – ІІ місце.
Щиро дякуємо наставнику Ткачовій Оксані Миколаївні!