Персональна виставка
Григорія ВОВКА (м. Одеса)
«Українська тематика в графіці Григорія ВОВКА»
21 липня – 02 серпня 2021 року
21 липня 2021 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться урочисте відкриття персональної виставки Григорія ВОВКА «Українська тематика в графіці Григорія ВОВКА» (м. Одеса).
Українська тематика притаманна багатьом митцям, які проживають на теренах Батьківщини. Кожен по-своєму трактує бачення теми та ідеї. Григорій Петрович вибрав свій кут відчуття українського простору. Після напружених, емоційних графічних робіт, пов’язаних з Торою і пророками, ми бачимо ліричність та легкість пейзажних втілень і споглядань. Світло-тіньова структура побудови графічних робіт розповідає про розмову відчуттів, які гармонійно спілкуються між собою, даючи зрозуміти запал радості і втіхи.
Григорій Вовк в 1979 році закінчив ОДХУ ім. М. Б. Грекова (викл. Криштопенко В.В., Лукін С.І.).
В 2006 році закінчив ХГЕВУ (м. Одеса), магістр теології. Викладав теологію і дизайн та 7 років поспіль був деканом факультету графічного дизайну. Член Національної спілки художників України. Член Творчого Об’єднання Художників (ТОХ м. Одеса). Член Асоціації художників християн. Нонконформіст, монументаліст, живописець, графік, поет. Направленість в мистецтві: духовний інтенсивізм, бінарний абстракціонізм. Учасник квартирних виставок в радянські часи. Учасник багатьох міжнародних виставок і пленерів. Нагороджений Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації та Подякою з нагоди 150 – річчя заснування Одеської залізниці. За творчу діяльність нагороджений багатьма дипломами. Переможець Всеукраїнських конкурсів з живопису та графіки. На даний час учасник 333 виставок різного рівня. З них 45 персональні. Живе в Одесі. Роботи знаходяться в багатьох музеях України:
Одеський художній музей;
Музей особистих колекцій ім. О.В. Блещунова (м. Одеса);
Музей сучасного мистецтва м. Одеси;
Музей образотворчого мистецтва ім. О. Білого (м. Чорноморськ);
Полтавський художній музей ім. Ярошенка;
Музей ім. О.С. Пушкіна в Одесі (Філіал літературного музею);
Музей західного і східного мистецтва м. Одеси;
МК галерея ( М.З.Кнобеля ) м. Одеса;
Хмельницький обласний художній музей;
Балтський краєзнавчий музей;
Одеський будинок вчених;
Кропивницький художній музей;
Галерея «Єлисаветград» м. Кропивницький;
Ізмаїльська картинна галерея;
Білгород – Дністровський краєзнавчий музей;
Ірпінський історико – краєзнавчий музей;
Історико – краєзнавчий музей м. Боярка;
Южненська художня галерея;
IRPEN ART SCHOOL (художня школа академічного рисунку і живопису) м. Ірпінь;
Івано-Франківський музей мистецтв Прикарпаття;
Меморіальний музей мистецтв О. Осмьоркіна (м. Кропивницький);
Музей Одеського обласного центру української культури.
Роботи знаходяться в приватних колекціях Ізраїлю, Парижа, Нью–Йорка, Польщі, Риги, Лондона, Німеччини, Туреччини, Одеси, Києва, Полтави, Бакоти, Луганська, Чорноморська, Москви, Санкт – Петербурга, Хмельницького, Березівки, Балти, с. Токарі, с. Білівці, Кропивницького, Ізмаїла, Білгород – Дністровська, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Южне Одеська область.
Роботи продавались на різних аукціонах.
Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися виставковою палітрою з 21 липня до 02 серпня 2021 р. щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, виставкова зала Одеського обласного центру української культури (вхід вільний).