Персональна виставка Людмила Казанчук (м. Одеса) «БАГАТОГРАННІСТЬ ТВОРЧОЇ ДУШІ”

15 вересня 2021 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться урочисте відкриття персональної виставки Людмили Казанчук «Багатогранність творчої душі» (м. Одеса).

 
Казанчук Людмила Андріївна є співробітником Одеського обласного центру української культури. В 2019 році отримала звання лауреата обласної премії народних майстрів ім. Р.М. Палецького в номінації «художня тканина».
За роки кропіткої праці створила безліч повсякденних та ексклюзивних речей, які експонувались на різних виставках-ярмарках, а подарункові вироби знайшли своїх шанувальників в різних країнах світу. Її роботи зберігаються в музеї нематеріальної культурної спадщини Одеського обласного центру української культури. Її терпінню, таланту, працелюбності можна по доброму позаздрити. Великий майстер своєї справи, день за днем кропітким дотиком голки створює шедеври народної вишивки. Це одяг, скатертини, серветки, панно. Її роботи дивують нас різноманітністю символічної мови та тонкощами бездоганного виконання. Багатогранність творчої душі проявляється також і в написанні віршів, і в образотворчому мистецтві.
Людмила Андріївна веде активну методичну діяльність. Зокрема, була створена методична розробка «Техніки ручної вишивки», в якій докладно описані й вишиті 74 техніки, «Використання рушникових швів в українському рушнику», та ін. Надає консультації майстрам з вишивки, проводить майстер-класи.
Казанчук Людмила Андріївна народилась у в м. Коростень Житомирської обл. В шкільні роки займалася в гуртку художньої вишивки. Після закінчення школи вступила до Решитилівського училища Полтавської обл. на відділ ручної та машинної вишивки. Закінчила училище з відзнакою та отримала направлення в м. Одеса на підприємство художніх виробів ім. Ж. Лябурб, де 4 роки пропрацювала майстром виробничого навчання та за сумісництвом викладачем в Учбово-виробничий комбінат Приморського р-ну. Також закінчила Вижницьке училище прикладного мистецтва, була прийнята на ІІ курс відділу «Художня вишивка». Після закінчення з відзнакою та Похвальним листом повернулась до Одеси на підприємство художніх виробів. Людмила Андріївна працювала в Одеській семінарії у золотошвейному відділі училища та майстром виробничого навчання в Одеському ліцеї технологій та дизайну.
Неодноразово нагороджувалась грамотами, подяками за творчу майстерність.

Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися виставковою палітрою з 15 вересня по 1 жовтня 2021 р. щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, виставкова зала Одеського обласного центру української культури (вхід вільний).