Персональна виставка
«Творчість Бориса БЄЛОВА»
6 жовтня 2021 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться урочисте відкриття персональної виставки «Творчість Бориса Бєлова» (м. Одеса).
 

Борис Геннадійович Бєлов народився 2 вересня 1948 року в м. Мурманську. З 1960 по 1963 – навчався в художній студії Мурманського Палацу Культури ім. С. М. Кірова у В. А. Алексєєва, з 1963 по 1968 – навчався на скульптурному відділенні Одеського державного художнього училища ім. М. Б. Грекова, у М. Г. Зоріна, отримав спеціальність «скульптор-виконавець і викладач креслення і малювання в середній школі», дипломна робота в училищі – скульптурна композиція «Сонечко».
З 1968 по 1973 – навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва (нині – Львівська Національна Академія Мистецтв).
Борис Геннадійович Бєлов – член НСХУ з 1989 року, член правління ТОВ НСХУ, голова секції декоративно-прикладного мистецтва ТОВ НСХУ «Золотий Платан», викладач-методист відділення ХДС ОПХК ім. М. Б. Грекова.
З 1984 і по теперішній час – ст. викладач Одеського художнього училища ім. М. Б. Грекова, викладач-методист відділення ХДС, голова Ревізійної комісії профспілкової організації працівників культури в ОПХК им.М. Б. Грекова.
Випустив з 1984 і по теперішній час 74-е випускника коледжу творчо працюючих на Україні, Росії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, ПМР, Японії та ін. Країнах світу.
Україна – країна талановитих людей! Наш степовий і морський край – прекрасний! І українці заслуговують на щастя творити і жити на благословенній історичній землі.
Педагогічна діяльність Бориса Бєлова в Одеському професійному художньому коледжі ім. М. Б. Грекова народжує нові юнацькі та дівочі таланти!
Хай живе мистецтво, музика, театр …, всі талановиті люди на Україні!
Цікавого перегляду всім!
Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися виставковою палітрою з 6 по 29 жовтня 2021 р. щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, виставкова зала Одеського обласного центру української культури (вхід вільний).