22.10 відбулась відкрита ділова зустріч представників територіальних громад, громад носіїв елементів нематеріальної культурної спадщини, представників владних структурв громадах і всіх зацікавлених осіб з метою обговорення звітів громад про охорону елементів НКС, які вони подають до Міністерства культури та інформаційної політики України!)
Відповідно до методології підготовки звітів, вони мають пройти обговорення в громадах, щоб визначити пріоритети, слабкі та сильні сторони, проблеми, які існують.
Хочу подякувати нашим чудовим спікерам: Valentyna Demian Ольга Тарасова Людмила Басько , Ирина Стоянова , Alina Rogachko, Ольга Шапран з командою за прекрасно підготовлену інформацію і те, як легко вони змогли донести її до слухачів. Дуже радує мене факт, що саме такі обміни досвідом, семінари, навчання, практикуми розширюють коло тих людей, хто професійно починає роботу в своїх громадах по вивченню, інвентаризації своєї нематеріальної спадщини. В ході нашої розмови вималювались нові проекти, намітились спроби організації міжрегіональної співпраці. Виявлені певні проблеми, намічені шляхи виконання. І вже є громади, ,кі заявили , що готові отримати методичні поради і розпочинати процес інвентаризації. Про все буде окремий допис. Дякую всім за співпрацю.