«Перші кроки на шляху до майстерності»

Працює виставка Вікторії Кравченко
«Перші кроки на шляху до майстерності»
(18 січня – 1 лютого 2022 року)
Кравченко Вікторія – студентка Одеського художнього коледжу ім. М.Б. Грекова. Народилась 8 лютого 2004 року в місті Одеса в родині народних художників України Анатолія і Галини Кравченків.
З дитячих років Вікторія їздила разом з батьками в творчі поїздки по Україні та за кордоном, і малювала. Художник-поет. Працює в різних техніках. Має своє лiричне бачення i розумiння в роботi над тематичними творами. Її роботи захоплюють своєю любов’ю до життя, природи, свого рiдного краю. Приємно спостерігати за її експериментами, невеликі за форматом та оригінальні за технікою виконання витвори мистецтва мають простий сюжет. Це натюрморти і пейзажі, які завжди мають незвичайні кольорові та сюжетні поєднання.
Особливої уваги потребує той факт, що Вікторія постiйно шукає новi прийоми i технiки для досягнення максимальної виразностi у роботах та передачi своєї творчої задумки.
Вікторія – учасник міжнародних, всеукраїнських, міських та обласних виставок. Лауреат міжнародних конкурсів дитячих малюнків 2013, 2014, 2016 та 2018 рр.
2020-2021 рр. – учасник ХІІ Всесвітньої виставки акварелі в м. Фабріано (Італія), всеукраїнської програми «Золотий фонд нації. Україна. Європа. Світ».
Творчі роботи Вікторії Кравченко знаходяться в музейних колекціях Ізмаїльської картинної галереї, Вятського художнього музею ім. Васнецова (Росія), музею-майстерні І. П. Кавалерідзе (м. Київ).