Персональна виставка Елеонори БУТЕНКО «МОЄ НАТХНЕННЯ»

3 лютого 2022 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться відкриття персональної виставки Елеонори Бутенко «Моє натхнення» (живопис, графіка, кераміка, витинанка). 

Елеонора Бутенко – стипендіат обласної премії ім. Р. Палецького 2021 року в номінації «Художні вироби з природніх матеріалів». Закінчила художньо-графічний факультет ПНПУ ім. К.Д. Ушинського (образотворче мистецтво), магістр. Працює викладачем образотворчого мистецтва в Чорноморському ліцеї №3, успішно поєднує творчість з навчанням дітей живопису.

Елеонора– творча, різностороння, креативна особистість. Працює в різних техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва: живопис, графіка, витинанка, художня кераміка, монотипія, пастель.

Активний учасник всеукраїнських та обласних виставок.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку «Моє натхнення», пірнути в мрії та світ Елеонори Бутенко, побачити та відчути красу, гармонію, добро…

Виставка працюватиме з 3 по 15 лютого 2022 р. щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, виставкова зала Одеського обласного центру української культури, (вхід вільний з дотриманням всіх карантинних вимог).