Дистанційний обласний фестиваль дитячої творчості «ВЕСНЯНЕ РІЗНОБАРВ’Я»

Доброго ранку! Ми з України!
Багато зробити для свого народу, бути продовжувачем його національного життя можна тільки тоді, коли полюбити його, як рідну свою матір! Так полюбити свій народ можна тільки тоді, коли глибоко його пізнаєш: його географію, історію; його культуру, мистецтво; його традиції, його долю. Тоді мине потреба агітувати вас не цуратись своєї мови. Тоді ви самі будете завзято її відстоювати, обороняти, самі будете за неї агітувати, бо глибоко зрозумієте її ціну для національного, отже і для інтернаціонального прогресу.
Сьогодні на фронті точаться бої за право жити в своїй Україні, яку любимо і цінуємо! Давайте зробимо все, щоб наші діти знали і любили свою історію і культуру. Від нас сьогодні це залежить! Запрошуємо дітей і молодь, бабусь і мам , культпрацівників і народних майстрів до участі в конкурсі!
Дистанційний обласний фестиваль дитячої творчості
«ВЕСНЯНЕ РІЗНОБАРВ’Я»
Одеський обласний центр української культури оголошує про проведення обласних дитячих свят з писанкарства «Воскресни, писанко!», з витинанки «Паперове мереживо» та з декоративного розпису «Жар-птиця» на загальну тему: «Котики-муркотики».
 

Умови проведення:
– Виконати домашнє завдання на вказану тему.
– Фото виконаних робіт відправити на e-mail: antoninadi@ukr.net.
– Кожне фото має бути підписане:
Назва твору __________________________________________________
Прізвище, ім’я автора, вік _______________________________
Школа, клас __________________________________________________
Прізвище, ім’я, по батькові керівника гуртка _______________________
Назва гуртка, організації ________________________________________
– Кількість робіт: 1-3 від одного автора.
– В конкурсах беруть участь діти віком від 9 до 17 років, які поділяються на дві вікові категорії – молодшу від 9 до 13 років та старшу з 14 до 17 років.
– Результати конкурсу будуть опубліковані в стрічці новин ООЦУК. Почесні переможці, визначені членами оргкомітету, отримають дипломи від Одеського обласного центру української культури.
– Довідки за тел./Viber+380680521593 (Димова Антоніна Іванівна, відділ декоративно-прикладного мистецтва КУ «Одеський обласний центр української культури»).