💙💛Доброго ранку! Ми з України! Сьогодні біль і сльози душать і крають серце! Але ми працюємо. Ми на захисті світлих дитячих душ!
🇺🇦Патріотично-творчий проект “Разом до Перемоги!” У цей важкий, загрозливий для нашої держави час, весь український народ згуртувався проти російської навали. Наші героїчні воїни дають жорстку відсіч загарбнику, а народ всім, чим може, допомагає їм як найшвидше наблизити нашу Перемогу. Працівники культури Одещини не залишають осторонь і своєю працею підіймають патріотичний, бойовий дух наших хоробрих воїнів. Розроблений план основних культурно-мистецьких заходів цього проекту.
✔Мистецька акція “Одещина – за закрите небо!”
✔Конкурс поетів-аматорів “Вірші Перемоги”.
✔Конкурс “Діти малюють мир”.
 

❗Акція “Одещина – за закрите небо!” Передбачає колективні та індивідуальні звернення жінок, дітей, молоді, військових т.і. про закриття неба над Україною.
❗Флешмоб “Зелений коридор – збережені життя”. Основою флешмобу можуть бути вірші чи пісні (або уривок віршу чи фрагмент пісні), лейтмотивом яких є цінність життя, людяність, захист слабшого.
❗Конкурс поетів-аматорів “Вірші Перемоги”. Серед учасників конкурсу було б цікаво побачити постійних учасників обласного фестивалю “Осінь у Бірзулі”(відділи культури, будь ласка, повідомте цих людей) та обдарованих дітей (освітяни, долучайтеся). Кращі вірші можливо вдасться покласти на музику. ❗Конкурс “Діти малюють мир” (назва говорить сама за себе).
Всі матеріали на участь у акції, флешмобі та конкурсах просимо (вже від сьогодні) надсилати на електронну адресу: metodykakor@ukr.net Довідки за телефоном (096)528-60-25 – Микола Олександрович. Колеги з ООЦУК, підключайтеся зі своїми пропозиціями, доповнюйте цей проект.