82 день нашої боротьби.
Вже більше двох місяців наша країна мужньо протистоїть рашистським силам зла. Саме завдяки нашим незламним воїнам, безстрашним медикам, всемогутнім волонтерам, креативним артистам, ніжним жінкам, та щирим усмішкам дітей ми ніколи не станемо на коліна і обов’язкова здобудемо таку жадану для всіх українців ПЕРЕМОГУ!
Хочемо представити вашій увазі авторські роботи Народних художників України Анатолія та Галини Кравченків, які вони підготували для того, щоб передати в дарунок воїнам ЗСУ, волонтерам, в госпіталь для створення куточків арт-реабілітації та емоційного розвантаження.
Якщо ви знаєте волонтерів або воїнів, які заслуговують на подарунок будемо вдячні за надану інформацію в коментарях або в особистих повідомленнях.
Приємного перегляду! Сподіваємося на співпрацю.
 

Та всі ми розуміємо, як не легко нашим мужнім воїнам бути далеко від свого дому та своїх рідних. І саме тому вони потребують нашої підтримки. Нехай це буде малюнок маленької дитинки, який намальовано трішки незграбно, але так щиро! Або ж професійно виконана робота художника, яка спрямована на підняття бойового та морального духу воїна. Ви не повірите, але це справді працює!
В нашому Одеському обласному центрі української культури працює сім’я Народних художників України Анатолій та Галина Кравченки, які є патріотами своєї країни до мозку кісток. Ще з 2014 року, коли росія підступно вторглася в наш дім, вони не залишалися осторонь. Саме через свій дар малювати вони підтримували бійців на фронті своїм мистецтвом. І от зараз, коли, майже вся наша Україна у вогні Анатолій та Галина продовжують малювати та відправляти свої роботи на фронт, адже знають як це важливо для наших воїнів бачити підтримку свого народу. Кожного разу, коли вони відправлять чергову партію малюнків, то чують від волонтерів слова вдячності, які передають з передової солдати, розповідаючи про те, що кожен малюнок знаходить своє місце і має своє призначення, нехай то буде бліндаж, окоп, або особиста кишеня солдата.
Ми підготували підбірку робіт, як авторських, так і з просторів інтернету, які так подобаються українським захисникам і пропонуємо до вашого перегляду.
 
Також хочемо представити вашій увазі авторські роботи Народних художників України Анатолія та Галини Кравченків, які вони підготували для того, щоб передати в дарунок воїнам ЗСУ, волонтерам, в госпіталь для створення куточків арт-реабілітації та емоційного розвантаження.
Якщо ви знаєте волонтерів або воїнів, які заслуговують на подарунок будемо вдячні за надану інформацію в коментарях або в особистих повідомленнях.
Приємного перегляду! Сподіваємося на співпрацю.