Дорогі друзі, нарешті ми готові оголосити довгоочікувані результати обласного дистанційного конкурсу сімейної творчості «Українська Родина – це душі берегиня, нашого народу – Святиня!». В конкурсі прийняли участь 52 родини з Одещини. Кожна з представлених номінацій конкурсу була реалізована творчими задумами сімей.
Отже, перейдемо до підсумків, які так довго чекали наші творчі родини.
Вітайте членів журі конкурсу:
– Анатолій та Галина Кравченки – Народні художники України, засновники творчої династії художників;
– Людмила Теодорівна Чернецька – Заслужена артистка України, доцент кафедри народних інструментів ОНМА ім. А.В. Нежданової;
– Михайло Іванович та Валентина Опанасівна Нікіруй – Заслужені працівники культури України, керівники народного ансамблю української народної музики «Веселка», засновники творчої династії співаків і музикантів;
– Маріанна Панасюк – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького;
– Антоніна Димова – член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії ім. Р. Палецького;
– Антон Бондаренко – актор драматичного театру та кіно, Художній керівник студії театрального мистецтва «АніКа», лауреат премії Відкритого Міжнародного фестивалю «Південні маски» в номінації за кращу чоловічу роль ІІ плану;
– Катерина Бондаренко – артистка балету вищої категорії, хореограф-постановник Студії театрального мистецтва «АніКа».
 

Після довгих сперечань нарешті визначились з переможцями:
У номінації «Музична родина»
І місце – Бондарчук Сергій Сергійович, Бондарчук Григорій Сергійович (Ананьївська музична школа ім. П.І. Ніщинського)
І місце – Сестри Єршови (Управління культури, молоді, спорту та туризму Красносільської сільської ради)
ІІ місце – Ансамбль “Гармонія” (Троїцький сільський клуб, Яськівська громада)
ІІ місце – Сім’я Бойченко (КУ «Кодимський центральний будинок культури ім. Т.Г. Шевченка»)
ІІІ місце – Родина Назаренко (Визирський сільський Будинок культури, керівник Скочипець С.С.)
ІІІ місце – Патлюк Олександра Олександрівна, Діскаленко Софія (КЗ «Центр культури і дозвілля Зеленогірської селищної ради»)
Особлива відзнака – Панагія Федір Іванович та Панагія Пантелій Іванович (Новосільська філія ЦкіД Ренійської територіальної громади)
У номінації «Родинний театрт»
ІІІ місце – Кулінська Людмила Кирилівна, Бірюкова Галина Миколаївна (КЗ Центр культури та дозвілля с. Залізничне)
У номінації «Танцівник і ти, і я»
Особлива відзнака – Рунтава Анастасія Олексіївна, Дімова Фаіна Миколаївна (КЗ Центр культури та дозвілля с. Залізничне)
У номінації «Родинна галерея»
І місце – вихованці, ШМ ім. Л.М. Нагаєва, м. Чорноморськ,
викладач Драпогуз Вікторія, за роботу у техніці модульне орігамі за схемами Бродівського письма для вишивки «Вишиваночка»
ІІ місце – Варданян Юлія Михайлівна, Варданян Артур Оганесович, Варданян Давид, Варданян Ігор (Бородінська селищна рада, Миколаївський БК)
ІІ місце – Друмов Захар Рубана Дар’я (м. Ізмаїл)
ІІІ місце – Сім’я Котеля (Тарутинська селищна бібліотека для дорослих, керівник – Магла Наталя Романівна)
У номінації «Родина – Берегиня роду»
І місце – Родина Нагалко, Циплакових, Омельченко (Красносільська сільська рада).
У номінації «Співуча родина»
Гран-прі – родина Барановських (КУ «Кодимський центральний будинок культури ім. Т.Г. Шевченка»)
ІІ місце – сім’я Бондарчуків (Ананьївська музична школа ім. П.І. Ніщинського)
ІІ місце – родина Торган (смт. Тарутине)
ІІІ місце – Брати Савчак (Ренійської міської ради)
Особлива відзнака – сім’я Соколовських (Красносільської сільської ради)
Особлива відзнака – сім’я Мойсенець (Новоселівський будинок культури Куяльницької сільської ради)
Особлива відзнака – Наталія та Ольга Ніколаєви (Криничненський Будинок культури)
Особлива відзнака – родина Швакових (Бородінська селищна рада, керівник – Кривошей Ігор Станіславович, директор Веселодолинського БК)
Особлива відзнака – родина Демченко, Лукащук (Куяльницький центр культури і дозвілля, керівник – Лукащук Я.А.)
Особлива відзнака – сім’я Узун (Ярівський будинок культури, Тарутинська сільська рада, керівник – Вєрдєш М.О.)
Особлива відзнака – родина Антіменюк, Міхайлюк, Тихевіч (Ярівський будинок культури, Тарутинська сільська рада, керівник – Вєрдєш М.О.)
Всі учасники отримають подяки за участь!
Дякуємо всім учасникам і сподіваємося, що в наступному році буде ще більше бажаючих прийняти участь в нашому сімейному конкурсі, який ми з великим задоволення проведемо офлайн у вільній мирній Україні!