Виставки до Дня художника «Об’єднані враження»

10 жовтня 2018 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (вул. Польська, 20) відбудеться відкриття виставки робіт Олександра СМОРОДІНА (м. Харків) та Сергія МІХНО (м. Мелітополь) під назвою «Об’єднані враження», присвяченої Дню художника.

Сергій МІХНО народився у 1957 році в місті Мелітополь Запорізької області. Навчався в студії образотворчого мистецтва у А.А. Фесюка. Закінчив Єнакіївський технікум радянської торгівлі, художнє відділення. Курський державний педагогічний інститут, художньо-графічний факультет, 1983-1988 рр., де навчався у В.М. Проніної, Б.О. Чілікіна, та професора живопису В.І. Єрофеєва.

З 1998 по 2000 рік працював директором Мелітопольської дитячої художньої школи, с 2000 року – викладач цієї школи, а з 2016 року – старший викладач. Міхно С.М. – активний учасник та переможець обласних пленерів викладачів образотворчого мистецтва навчальних спеціалізованих учбових закладів мистецтв. У 1991 році провів свою персональну виставку «Людина і місто» у Мелітопольському художньому музеї ім. А.Г. Тишлера. 

У 2008 році вступив до художньо-реставраційного об’єднання «Red Horse». Міхно С.М. – активний учасник пленерів та виставок «Red Horse»; у Харківському та Бердянському художніх музеях, Харківської художньої школі імені І.Ю. Репіна, у Бахчисараї, Алупці, Бердянську. У 2017 році пройшла його персональна вистава у виставковій залі Запорізької Національної спілки художників України.

З 1991 року Сергій Міхно учасник обласних, а з 2004 року Всеукраїнських виставок живопису та графіки Національної Спілки художників України в містах: Запоріжжя, Дніпро, Лубни, Харків, Київ, а з 2015 року – член Національної Спілки художників України. Роботи Міхно С.М. зберігаються у Запорізькому, Бердянському художніх музеях, Мелітопольському краєзнавчому музеї, історико-архітектурному музеї-заповіднику «Садиба Попова», у м. Василівка Запорізької області, а також в приватних зібраннях України та зарубіжжя.

Олександр СМОРОДІН народився у 1955 році в м. Пологи Запорізької області. У 1987 році закінчив Харківський художньо-промисловий інститут. З 2000 року – член Національної спілки художників України. Олександр Смородін учасник численних Всеукраїнських та міжнародних виставок. Працює у напрямку станкової графіки та декоративно-прикладного мистецтва. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Росії, Канади, Німеччини, Іспанії, США.

Виставка працюватиме з 10 по 26 жовтня 2018 року за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, щодня з 10.00 до 17.00 год., крім суботи та неділі. Вхід вільний. Тел.: для довідок: 760-19-26.

Цей запис був розміщений в Новини.