«Графіка. Одеса взимку. Спогади про літо»

Валерія Цоніна та Тамари Цоніної-Тронь

(членів Національної спілки художників України)

 7 грудня 2018 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться відкриття виставки «Графіка. Одеса взимку. Спогади про літо» членів Національної спілки художників України Валерія Цоніна та Тамари Цоніної-Тронь.

 

Валерій Володимирович ЦОНІН (1963 р.н.) закiнчив у 1983 році Одеське художнє училище iм. М.Б. Грекова.

Захоплювався мистецтвом вітражу, зроблено багато творчих робіт в цій техніці. Активний учасник обласних,  міжнародних виставок.

 За останні 7 років посилив виставкову та благодійну дiяльнiсть. Був учасником 13 Всеукраїнських виставок, бiльш нiж 35 обласних та тематичних виставок в мiстi та за кордоном. Учасник благодiйних виставок на допомогу українській армii та пораненим. Роботи прикрашають штаб флоту, зробив серію портретів захисників. За останні роки роботи художника були передані в музей Куїнджі в Марiуполi, Художній музей м. Ізмаїл, музей Т.Г. Шевченка в Пекiнi (КНР) та Торонто (Канада), роботи також зберігаються в приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Валерій Цонiн працює в рiзноманiтних техніках, але особливо до душі олійний живопис, багато експериментує та шукає сучасний пiдхiд до класичної техніки висловлення на полотні. Роботи символiчнi та реалiстичнi одночасно.

Багато подорожує та шукає новi мiсця, що надихають на творчість. Малює своїх рiдних, мiсто, море та човни, натюрморти, портрети сучасникiв. Має веселий характер, багато спiлкується, цiкавиться мистецтвом фото, любить природу.

 

Тамара Іванівна ЦОНІНА-ТРОНЬ закінчила Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, у 1984 році вступила до Львівського інституту прикладного та декоративного мистецтва. З 1990 року працювала в Одеському відділенні худ фонду УССР художником в цеху ДПМ, працювала в галузі кераміки, робила замовлення.

Завжди захоплювалась мистецтвом графіки, за роки роботи придбала великий досвід в різноманітних техніках. опанувала комп’ютерну графіку. Зробила багато цікавих розробок торгових марок, зареєстрованих торговою палатою.

Останні вісім років активно приймає участь в обласних, всеукраїнських виставках. Працює в техніці пастель, олівець, акварель, акрил. Багато експериментує з матеріалами. Цікаві теми в роботах Тамари – жіночі образи, краса тіла, абстракції, символічні композиції, ілюстрації до поезій. Її роботи на виставках особливі, бо нема повторів вже знайденого, а є пошук та експеримент.

 

Виставка працюватиме до 19 грудня 2018 року з 9.00 до 16.00. за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури.

Тел. для довідок: 760-19-27

Цей запис був розміщений в Новини.