ІНТОНАЦІЇ ЗИМИ

22 грудня 2018 року о 13.00 год. у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудеться відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва творчих особистостей Одещини «ІНТОНАЦІЇ ЗИМИ».

Цього року у виставці взяли участь майстри та творча молодь з Саратського, Біляївського, Роздільнянського, Овідіопольського, Лиманського районів та мм. Одеси, Чорноморська, Ізмаїлу та Южного.

Тихо на землю опускає свою казку Різдвяний вечір, огортає нею нашу оселю. Це час для роздумів і добрих справ, це час єднання із своїми пращурами, які озиваються до нас житніми і пшеничними колосочками із Дідуха, що пахнуть і досі чебрецем, свіжою сонячною соломою і далеким-далеким літом! Ці шорсткі колосочки – це пам’ять роду нашого. 
Зима завжди асоціюється з казкою, нагадує казку і запрошує у казкову містерію. У ці дні обов’язково має статись щось особливе, надзвичайне. Ще один позитив цього часу, що він збирає найближчих людей разом. Змушує їх відірватися від найважливіших справ, клопотів, роботи і поринути, хоча б на цей святковий час в лоно своєї природи, свого коріння – родини.

no images were found


Чекаємо всіх шанувальників декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури. 
Виставка працюватиме щодня, крім вихідних, з 9.00 до 16.00 до 11 січня 2019 року включно. 
Вхід вільний.
Довідки за телефоном: 068-052-15-93, відділ декоративно-прикладного мистецтва ООЦУК.

На данном изображении может находиться: текст

Цей запис був розміщений в Новини.