«КАЛЕЙДОСКОП ДУШІ»

Персональна виставка Ольги ПОГРІБНОЇ 

7 лютого 2019 року о 15.00 год. у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться відкриття персональної виставки творів Ольги ПОГРІБНОЇ «КАЛЕЙДОСКОП ДУШІ» (живопис).

Виставка працюватиме з 7 до 26 лютого 2019 року за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури, щодня з 10.00 до 16.00 год., крім суботи та неділі. 

Погрібна Ольга Геннадіївна народилась 13 лютого 1969 року у місті Одеса в сім’ї художника. В 1984 році вступила до Одеського державного художнього училища ім. М.Б.Грекова, навчалась на відділенні «Викладання малювання та креслення» у педагога Єгорова Дмитра Дмитровича. Ще навчаючись в училищі почала приймати участь у виставках різних рівнів. Працює в жанрі станкового живопису, також викладає малюнок та скульптуру в Школі естетичного розвитку «Тропинка». З 2017 року – член ООО НСХУ. Разом з колегами приймає участь в виставках «Об’єднання НОВІ Rizni».

«Творчість, натхнення і любов – ті неосяжні поняття, без яких життя митця неможливе, особливо, коли цей митець – ЖІНКА. Адже, тільки любов до життя може дати ту енергію, з якою в молитві з’являється образ на полотні. Твори Ольги Погрібної наповнені глибинним душевним трепетом, на них природа, як жінка, в різних станах своєї примхливості: тут сонце, а там ніч, а потім і тиша туманна. Недарма кажуть, що людина народжується саме там, де вона потрібна найбільше. Таким рідним місцем для мисткині є Одеса – перлина біля моря. Саме рідне одеське повітря наповнило живопис Ольги перламутровим серпанком. В кожній роботі дух одеського неба, моря, сонця… А далі і місячна ніч. Ольга обожествляє пленер, пише з натури, не боїться безсюжетності в живописі. Її хвилює сам стан, гама почуттів. “ДЗЕН-ТИША” стає концепцією творчості. Цикл полотен художниці 2015 – 2019 рр. об’єднався в одну цілісну поему-виставку “КАЛЕЙДОСКОП ДУШІ”. Виставка для кожного митця – подія, свято. І от, напередодні свого ювілею, в ці особливі зимові дні мисткиня ділиться з нами своїм “КАЛЕЙДОСКОПОМ ДУШІ”. А ми будьмо уважні, щоб побільше цікавого в ньому побачити» (зі статті Романа Петрука, художника-живописеця, члена НСХУ, лауреата Премії ім. М. Г. Дерегуса).

 

Цей запис був розміщений в Новини.