“А ВЖЕ ВЕСНА!»

Жінка – кохана й мати,
Жінка – сестра й бабуся,
Жінка – життєве свято,
Свято, що вічно в русі!
 У дні весняного пробудження й оновлення землі вшановуємо Жінку! Щастя вам, дорогі жінки! Хай воно входить у ваші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами, любов’ю!
6 березня 2019 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури (м. Одеса, вул. Польська, 20) відбудеться відкриття обласної виставки «А ВЖЕ ВЕСНА!».

У виставці взяли участь майстри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Одещини з Овідіопольського, Татарбунарського, Роздільнянського, Біляївського, Кодимського районів, Маяківської ОТГ, Красносільської ОТГ, та з міст Чорноморська, Ізмаїлу, Южного, Одеси.

Представлено понад 100 творів за наступними напрямками: живопис, графіка, соломоплетіння, скульптура, писанкарство, декоративний розпис, художня обробка дерева, кераміка, вишивка, витинанка тощо.

Виставка працюватиме до 20 березня 2019 року щодня, крім суботи та неділі, з 9.00 до 17.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20.

Тел. для довідок: 068-052-1593, відділ декоративно-прикладного мистецтва ООЦУК.

Цей запис був розміщений в Новини.