“Воскресни, писанко!”

26 березня 2019 року об 11:00 в залах Одеського обласного центра української культури відбулось дитяче сввято “Воскресни, писанко!”

Результати конкурсу

І місце
1. Олександра ПАШЕНЦЕВА, вихованка гуртка «Аквамарин» ОЦДЮТ «Еврика» (керівник Курник Анна Олександрівна)
2. Єлизавета ЧУКУРНА, вихованка гуртка «Аквамарин» ОЦДЮТ «Еврика»
(керівник Курник Анна Олександрівна)
3. Валерія ЛАВРЕНЮК, вихованка гуртка «Аквамарин» ОЦДЮТ «Еврика»
(керівник Курник Анна Олександрівна)
4. Марина НОВІКОВА, вихованка Овідіопольського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Дурбалова Любов Іванівна)
5. Марія ПАХОМОВА, вихованка Овідіопольського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Дурбалова Любов Іванівна)
6. Анна ПАСКАРЬ, вихованка гуртка «Писанкарство» Надлиманського ЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник Кривошап Інна Ігорівна)
7. Аліна ТКАЧЕНКО, вихованка гуртка «Писанкарство» Надлиманського ЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник Кривошап Інна Ігорівна)
8. Марія КОРОЛЬОВА, вихованка студії «Палітра» Центру творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна (керівник Ткачова Оксана Миколаївна)

ІІ місце
1. Михайло РУДЕНКО, вихованець гуртка «Аквамарин» ОЦДЮТ «Еврика» (керівник Курник Анна Олександрівна)
2. Катерина КОТОВА, учениця Одеського НВК №84 (керівник Богданова Світлана Анатоліївна)
3. Катерина МАКАРОВА, учениця Одеського НВК №84 (керівник Богданова Світлана Анатоліївна)
4. Анастасія ТАЩІЛІНА, учениця Одеського НВК №84 (керівник Богданова Світлана Анатоліївна)
5. Дар’я ОСИПОВА, вихованка гуртка «Писанкарство» Надлиманського ЗЗСО І-ІІІ ст. (керівник Кривошап Інна Ігорівна)
6. Єлизавета КОРОБКО, вихованка студії «Палітра» Центру творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна (керівник Ткачова Оксана Миколаївна)
7. Любов БОРОВІК, вихованка КЗ «Міський Центр дитячої творчості» м. Білгород-Дністровського (керівник Ексаревська Ніна Вікторівна)
8. Дарія ІВАНОВА, вихованка КЗ «Міський Центр дитячої творчості» м. Білгород-Дністровського (керівник Ексаревська Ніна Вікторівна)
9. Єва ПАРАСКЕВИЧ, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)
10. Анастасія ШЛІЄНКО, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)

ІІІ місце
1. Аліна ЗАМКОВА, вихованка гуртка «Аквамарин» ОЦДЮТ «Еврика» (керівник Курник Анна Олександрівна)
2. Софія КУЦА, вихованка гуртка «Аквамарин» ОЦДЮТ «Еврика» (керівник Курник Анна Олександрівна)
3. Орина СКЛІФАС, учениця Одеського НВК №84 (керівник Богданова Світлана Анатоліївна)
4. Софія СУВОРОВА, учениця Одеського НВК №84 (керівник Богданова Світлана Анатоліївна)
5. Олександр СВЯЧЕНИЙ, вихованець Овідіопольського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Дурбалова Любов Іванівна)
6. Дар’я ВИНАР, вихованка студії «Палітра» Центру творчості дітей та учнівської молоді м. Роздільна (керівник Ткачова Оксана Миколаївна)
7. Людмила МІХОВА, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» 
(керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)
8. Дар’я МИХАЙЛЕНКО, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)

Цей запис був розміщений в Новини.