“Паперове мереживо”

27 березня 2019 року об 11:00 відбудбулося обласне дитяче свято “Паперове мереживо” в рамках проведення багатожанрового фестивалю дитячої творчтосі “Весняне різнобарв’я”

Результати 

І місце:
Дарія МУДРЯК, учениця КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Ганна ФЕДОРОВА, учениця КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Андрій БИСТРИКА, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків (керівник Ліптушенко Лілія Геннадіївна)
Христина ГАМУРАР, учениця Білгород-Дністровського НВК «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Калашнікова Ірина Михайлівна)
Марія ПОБЕРЕЖНЮК, вихованка КЗ «Міський Центр дитячої творчості» м. Білгород-Дністровського (керівник Панайотова Надія Валеріївна)

ІІ місце:
Дар’я РОТАР, учениця КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Юлія АНДРІАНОВА, вихованка гуртка «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків (керівник Ліптушенко Лілія Геннадіївна)
Маргарита КОСОВСЬКА, вихованка гуртка «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків (керівник Ліптушенко Лілія Геннадіївна)
Юліанна ЄРМОРАТІЙ, учениця Білгород-Дністровського НВК «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Калашнікова Ірина Михайлівна)
Юлія КОРМИЧ, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)
Анна ЦИТРІН, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)
Софія ГЛАВА, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)
Неля АГАФОНОВА, учениця Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Біляївського району (керівник Фурман Ольга Петрівна)
Вікторія АГАФОНОВА, учениця Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Біляївського району (викладач Фурман Ольга Петрівна)

ІІІ місце:
Кирило ДОЛЖЕНКО,учень КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Ірина РОТАР, учениця КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Єфим БАЛАНІЧ, учень КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Олександра ЛЯШЕНКО, учениця КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Валерія ІВАНЬКО, учениця КЗ «Саратська дитяча музична школа» (викладач Колісник Світлана Валеріївна)
Анастасія ХАТКОВА, вихованка гуртка «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків (керівник Ліптушенко Лілія Геннадіївна)
Поліна ШЕФЕР, учениця Білгород-Дністровського НВК «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Калашнікова Ірина Михайлівна)
Марія ПУШКАРЕВСЬКА, учениця Білгород-Дністровського НВК «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» (вчитель Калашнікова Ірина Михайлівна)
Анастасія ОСТАПЕНКО, вихованка КЗ «Міський Центр дитячої творчості» м. Білгород-Дністровського (керівник Панайотова Надія Валеріївна)
Анастасія ЛЕБЕДЕНКО, вихованка КЗ «Міський Центр дитячої творчості» м. Білгород-Дністровського (керівник Панайотова Надія Валеріївна)
Олена БОСЮК, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)
Аліна КОРМИЧ, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Драгомирова Дар’я Олегівна)
Злата КУЛІШОВА, вихованка РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (керівник Осадчий Анатолій Олександрович)
Вікторія Ексарова, учениця Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Біляївського району (викладач Фурман Ольга Петрівна)
Тетяна ЛУК’ЯНОВА, учениця Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Біляївського району (викладач Фурман Ольга Петрівна)
Влада ЛУКАСЕВИЧ, учениця Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. Біляївського району
(викладач Фурман Ольга Петрівна)

Цей запис був розміщений в Новини.