“Я Коза-Дереза ”

29 березня 2019 року об 11:00 в залах Одеського обласного центра української культури відбудбулося обласне дитяче свято традиційної народної керамічної іграшки  “Я Коза-Дереза ” в рамках проведення багатожанрового фестивалю дитячої творчтосі “Весняне різнобарв’я”

Історія про те, як народжується глиняна іграшка!!!

Ркзультати нижче 


Гран-Прі:
Світлана Мазур, учениця РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (вчитель Драгомирова Дар’я Олегівна)
Софія Прядко, вихованка гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Гаркавченко Олександр Іванович)
Камілла Аль-Аулакі, вихованка гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Гаркавченко Олександр Іванович)

І місце:
Андрій Леоненко, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків (керівник Ліптушенко Лілія Геннадіївна)
Ксенія Блонська, вихованка гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Гаркавченко Олександр Іванович)
Ніка Котковець, вихованка гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Гаркавченко Олександр Іванович)
Евеліна Іванчина, вихованка гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Гаркавченко Олександр Іванович)
Іван Захарчук, вихованець гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Гаркавченко Олександр Іванович)

ІІ місце:
Анастасія Грачова, учениця РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (вчитель Драгомирова Дар’я Олегівна)
Еліна Газетдінова, учениця РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (вчитель Драгомирова Дар’я Олегівна)
Владислава Будько, учениця РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (вчитель Драгомирова Дар’я Олегівна)
Маргарита Косовська, вихованка гуртка «Розпис по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків (керівник Ліптушенко Лілія Геннадіївна)
Андрій Бистрика, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Овідіопольської районної станції юних техніків (керівник Ліптушенко Лілія Геннадіївна)

ІІІ місце:
Володимир Міхов, учень РКЗ «Роздільнянська школа мистецтв» (вчитель Драгомирова Дар’я Олегівна)
Олексій Кириленко, вихованець гуртка «Художня кераміка» Одеського міського палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Гаркавченко Олександр Іванович)

Цей запис був розміщений в Новини.