Медові роси в Ясеново. Одещина фестивальна.

no images were found

Яка атмосфера панувала на медовому фестивалі Любашівщини можна зрозуміти з першої світлини. Це які мають бути емоції, які б спонукали пані настільки інтелігентного віку дати майстер-клас з народної хореографії. І я Вас запевняю, що він був дійсно майстерний. Відкрию секрет, що на сцені в цей час наша Світлана Рубанович..
І ось так цікаво, захоплююче, колоритно, смачно, солодко, весело з першої хвилини відкриття і до пізньої ночі. Єдине. про що жалію. не встигла поспати на вуликах. Але буде тепер причина приїхати в садибу “Медові роси “вдруге. Бажаючих було забагато… Але я добре відпочила на возі із запашним сіном. 
Дітям, молоді, літнім людям всім було заняття до душі.
Завдяки своїй роботі, я дуже часто буваю на подібних дійствах як організатор або в якості гостя, і мені дуже подобається спостерігати за тим. як людина розкривається в такій атмосфері. Особливо, коли зовні це мужній. сивочолий чоловік чи жінка, які досягнули певних успіхів в бізнесі, а повернувшись до тих витоків,на яких виховувались, стають просто безпосередніми підлітками, які з радістю стають частиною дійства. В такі хвилини люди бувають справжніми.
Красиві душею, талановиті. щедрі, гостинні, веселі, працьвиті люди _ окраса рідного краю.
Дякую господарям садиби ” Медові роси” за тепло ваших душ і за ту розпочату справу, яка об’єднала на святі таку кількімть людей. 
Дякую Вам, що виростили і виховали чудових дітей, навчили любити свою батьківську землю! Вам є ким пишатись! Особлива подяка за Вашу людяність і мужність, гостинність і мудрість. Ваша донечка Алла -Вам найкращий комплімент від Бога. Вашій родинній садибі Медові роси” подальшого розвитку і процвітання!
Слова вдячності відділу культури Любашівської райдержадміністрації, особисто, Гайдайчук Аллі Леонідівні, за величену роботу, проведену в ході підготовки до першого районного фестивалю “Медові роси”. Душевно. Цікаво. Пізнавально. Різнопланово. Завдяки консолідованій участі і ,основне, зацікавленості і представників влади, і депутатіа всіх рівнів, свято вдалося. Тільки так і ще краще! Молодці!!!

Підбіркою світлин нам, з фотографом Сергієм Гуменюком, хочеться показати настрій свята,адже вже багато дописів і відгуків про фестиваль висловлено. Ми додаємо свої І рекомендуємо все це відчути самостійно, коли вирішите відвідати цю гостинну садибу.

Валентина Вітос

Цей запис був розміщений в Новини.