Осінь в Бірзулі

no images were found

Що два роки, на початку жовтня, у м. Подільську з усієї Одещини збираються поети-аматори на фестиваль «Осінь у Бірзулі», організатором якого є обласний центр української культури та районний відділ культури. Фестиваль бере початок ще з 80-х років минулого століття і цього разу вже в шістнадцяте він вітав гостей та учасників.
У фестивалі взяли участь більше 40 самодіяльних поетів. Вони з задоволенням ділились своєю творчістю та презентували нещодавно надруковані поетичні збірки.
Кращі були відмічені журі у складі директора центру української культури Валентини Вітос, членів Одеської обласної організації Національної спілки письменників України Інни Іщук та Олега Дряміна, провідного методиста центру української культури Юлії Коротченко.
Лауреатіами фестивалю серед дорослих стали Тетяна Тримарук, Ірина Дергачьова, Олександр Вігер, Світлана Кучеренко, Тетяна Бурдейна, Іван Янчевський, Любов Криворука, Ніна Крутцева, Тетяна Черненко. Серед дітей відзначились Ірина Ружаленко, Владислав Новацький та Вікторія Керогло.Далі буде…