«Різнобарв’я»

19 листопада 2019 року о 15:30 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбулося урочисте відкриття персональної виставки учениці ДХШ №2 м. Одеси Лади Олійник «Різнобарв’я».
Талановита, творча дитина, яка більш за все полюбляє малювати та в подальшому присвятити цьому своє життя. Народилась в Одесі, в сім’ї митців, з 8 років натхненно із задоволенням навчається у художній школі (викладач Вербич Світлана Володимирівна). Учасник виставок, конкурсів, має нагороди. У 2017 році переможець Всеукраїнського конкурсу-огляду імені Тараса Шевченка «Об’єднаймося ж, брати мої!», який проходив у місті Каневі.
Дівчинка дуже чутлива та сприйнятлива до всього, що відбувається навколо неї, в її оточенні та в її душі. Дуже пильно й уважно вивчає навколишній світ та втілює свої спостереження у своїх композиціях, натурних роботах. Любить свою Батьківщину, Українську культуру і традиції, багато робіт присвячено саме цій тематиці. Її малюнки мають свій особистий характер, художні образи, манеру виконання, котрі юна художниця знайшла сама. Значну увагу в своїх творах приділяє лінії, якою володіє впевнено вже з раннього віку.
Важливо додати, що Лада серйозно займається народними танцями у зразковому ансамблі народного танцю «Барвінок», 5 років вчилась у музичній школі №13. Поєднання цих мистецтв збагачує та підсилює один одного, що надає більше можливостей для розвитку і самовираження дівчинки.
Бажаємо приємного перегляду.
Виставка працює з 19 листопада по 03 грудня 2019 року щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, Одеський обласний центр української культури. Вхід вільний

no images were found