28 листопада 2019 року в Національній академії мистецтв України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Освіта у сфері нематеріальної культурної спадщини: дослідження, охорона», присвячена  розкриттю ролі та значення формальної і неформальної освіти в охороні нематеріальної культурної спадщини, її місця та можливостей у загальноосвітньому процесі.

Конференція була організована Національною академією мистецтв України спільно з Регіональним центром з охорони нематеріальної культурної спадщини в країнах Південно-Східної Європи під егідою ЮНЕСКО (Софія, Болгарія), Центром розвитку «Демократія через культуру» (Київ) та Національною спілкою майстрів народного мистецтва України.

У роботі конференції взяли участь експерти, фасилітатори глобальної мережі ЮНЕСКО з питань НКС із Північної Македонії (В. Стойкова-Серафімовська), Білорусі (А. Сташкевич), України (О. Буценко), науковці, представники вищих навчальних закладів, шкіл і центрів творчості дітей і молоді України, майстри народного мистецтва та носії нематеріальної культурної спадщини, національні експерти з нематеріальної культурної спадщини і також представники Одеського обласного українського центру.

В ході конферентції була презентована книжка “Українська вишивка Північно Західного Причорномор’я”

Цей запис був розміщений в Новини.