Обласна виставка «ЯНГОЛИ НА ЗЕМЛІ»

…В складні часи сьогодення так хочеться
тепла і світла…

16 січня 2020 року о 15.00 до Дня Соборності України у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться урочисте відкриття обласної виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва творчих особистостей Одещини «ЯНГОЛИ НА ЗЕМЛІ».
На виставці представлені роботи з живопису, декоративного розпису, графіки, соломоплетіння, бісероплетіння, в’язання гачком, народна лялька, витинанка та ін.

 

Участь беруть:
 Тамара Цоніна-Тронь,
 Катерина Богданова,
 Тамара Білоглазова,
 Ніна Білоглазова,
 Людмила Казанчук,
 Алла Діасамідзе,
 Маріанна Панасюк,
 Натела Діасамідзе,
 Ольга Погрібна,
 Катерина Омельченко,
 Наталія Кубриш,
 Юрій Письмак,
 Лариса Дем’янишина,
 Вихованці художнього класу Старокозацької ДМШ (викл. Лідія Дімова),
 Члени гуртка «Becerikli ellär» Обласного центру гагаузької культури:
 Лілія Малакчі;
 Феодора Карайван;
 Ольга Кулаксиз,
 Ольга Харланова,
 Наталя Цирцакі,
 Катерина Ігнатьєва,
 Тетяна Нікоряк та ін.
Янгол – вісник Бога, посередник між нами та вищими силами. Дістаються людині при народженні і не полишають її протягом всього життя. Чиста, крилата, невидима істота. Їх називають служителями Першого Світла, Вищого Сіяння.
Кажуть, коли дитина всміхається уві сні, це означає, що на неї дивиться янгол. Сьогодні в нашій залі на Вас споглядає неосяжний ангельський світ. Насолоджуймося, милуймося і молімося. Хочеться попросити захисту для нас, для дітей, для України.
Чекаємо всіх шанувальників декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва з 16 січня до 4 лютого 2020 р. щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, виставкова зала Одеського обласного центру української культури (вхід вільний).

Цей запис був розміщений в Новини.