«ПОДОРОЖ У ВСЕСВІТ»

Персональна виставка Інни КОЛЕСНИК
6 лютого 2020 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться урочисте відкриття персональної виставки Інни Колесник «ПОДОРОЖ У ВСЕСВІТ» (с. Іванове Красносільської ОТГ Лиманського району Одеської області). На виставці представлені роботи в техніці мозаїки та батику.

«Мій творчий шлях почався пізніше, ніж мені хотілось. Не в свій час.  Саме тоді, коли я вийшла із зони комфорту – мама двох доньок, маючи за плечима вищу освіту – я вирішую вступити до Одеського художнього училища ім. М.Б. Грекова. І саме тоді я дозволила собі жити та займатись тим, що я люблю», – висловлюється про себе мисткиня.
У 2018 році закінчила училище і почала працювати керівником студії образотворчого мистецтва. Ділиться своїм всесвітом, своїми знаннями і вміннями з улюбленими вихованцями.
Дипломант премії «Творча молодь Одещини – 2019» в номінації «Хенд-мейд майстер року», лауреат премії Лиманської районної ради «За значні творчі досягнення» . Учасник обласних виставок в Одеському обласному центрі української культури, учасник виставки творів декоративно–прикладного мистецтва «Золотий платан» в картинній галереї м. Ізмаїл.
Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися виставковою палітрою з 6 до 26 лютого 2020 р. щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, виставкова зала Одеського обласного центру української культури (вхід вільний).

Цей запис був розміщений в Новини.