«ВИШИВАНИЙ СВІТ»

персональна виставка
Костянтина КОЗАЧУКА
21-31 липня 2020 року

21 липня 2020 року о 15.00 у виставковій залі Одеського обласного центру української культури відбудеться урочисте відкриття персональної виставки Костянтина КОЗАЧУКА «ВИШИВАНИЙ СВІТ» (м. Одеса). На виставці представлені картини вишиті бісером, хрестиком, гладдю. Роботи наділені своєю манерою виконання, прослідковується об’ємність та відчуття перспективи. Пейзажі, портрети, натюрморти – все гармонійно складає єдину мозаїку експозиції.
Костянтин Вікторович має інвалідність ІІ гр. військової служби. Народився в сім’ї акторів драматичного театру на Західній Україні, в м. Тернопіль, сім’я згодом переїхала до м. Одеси.
Якщо Бог наділив людину таким талантом, то ніякі обмеження не є перешкодою. Він – аматор, щирий і світлий, відвертий і скромний. Й чоловічими руками, дбайливим трепетом голки кожним стібочком вкладає в свої картини любов до навколишнього світу. Більше 10 років він присвятив вишивці, і сьогодні ми маємо чудову можливість познайомитись з його творчим доробком.

У 2011 р. Костянтина Вікторовича нагороджено дипломом за участь у Всеукраїнській виставці, присвяченій Міжнародному Дню інвалідів (м. Київ). Неодноразово був учасником обласних виставок в Одеському обласному центрі української культури.

Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися виставковою палітрою з 21 до 31 липня 2020 р. щодня, крім суботи та неділі, з 10:00 до 16:00 за адресою: м. Одеса, вул. Польська, 20, виставкова зала Одеського обласного центру української культури (вхід на виставку обмежений, з дотриманням всіх карантинних вимог, наявність масок обов’язкова).

Цей запис був розміщений в Новини.