Фотоматеріали традиція приготування та споживання  обрядових хлібів до Дня Святого Георгія

  1. Носiй Тетяна Дукова. Вимiшування тiста та формування обрядових хлiбiв Боговiця, Рангел,  Коровай,  Ушчарка, ростуть  у глибоких чугунних пательнях перед постановкою у пiч 2021 р.

Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

2. Процес випiкання обрядових хлiбів у традицiйнiй болгарськiй печi 2019 р. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

3. Носiї елементу НКС Тетяна Дукова та Iванна Демiрова. Готовi обрядовi хлiби та пiдготовка до колективної трапези мешканцiв вулицi Iнзовська села Криничне. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

4. Обчитування курбану та роздача обрядових хлiбiв чоловiкам на початку колективної трапези на День Святого Георгiя 2001 р. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

5. Обрядовi хлiби вiд носiїв елементу Тетяни Желяскової та Ольги Плачкової. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

6. Носiй елемента НКС Тетяна Дукова з чоловiком Кириллом. Традицiя приготування та споживання обрядових хлiбiв до Дня Святого Георгiя. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

7. Майстер-клас з формування та випiкання обрядових хлiбiв у 2021 р. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

8. Передача знань. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

9. 2019 р. святкування Дня святого Георгія та зустрiч туристiв з Болгарiї. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.

10. Збори носiїв елементу на базi вiддiлу освiти, культури та спорту 2022 р. Авторське право на фото належить Криничненській сільській раді Болградського району Одеської області.