Ми говорили про народну культуру, купальські традиції і пісні, про живопис, який передає купальську магію і про те, як через створення цікавих відеоігор ми можемо презентувати культуру, традиції, нематеріальну культурну спадщину України світові.
Учасники розмовного клубу, а це студенти різних вузів Одеси, внутрішньо переміщені особи, працівники центру української культури та всі охочі отримали величезне задоволення та незабутні емоції, а крім цього ще й користь. Адже участь в таких засіданнях є чи не найкориснішою річчю для розмовної практики