![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435485199_122172324266020824_8896581147742115431_n-1024x546.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435516653_122172324254020824_6486289595501539824_n-1024x651.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437140937_122172324242020824_580278465487000368_n-1024x653.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435507451_122172324230020824_4943413892952571961_n-1024x652.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437523931_122172324218020824_5280406236652903530_n-1024x655.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437510254_122172324200020824_8496413654810976262_n-1024x706.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437374602_122172324182020824_1409674197863558621_n-1024x786.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436350961_122172324146020824_7091973524940822011_n-1024x657.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437140354_122172324086020824_8511626464684293545_n-1024x655.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436343704_122172324020020824_4205510578517114010_n-1024x654.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437122998_122172323978020824_7639003665842025017_n-1024x658.jpg)
10 квітня для працівників клубних закладів Одещини відбулась нарада – практикум, на якій обговорені робочі питання, підведені підсумки роботи за минулий період, намічені плани майбутньої роботи.
В роботі наради взяли участь представники Міністерства культури та інформаційної політики України:
Тетяна Слободенюк – головний спеціаліст Сектору нематеріальної культурної спадщини та взаємодії з ЮНЕСКО Департаменту культурної спадщини Міністерства культури та інформаційної політики України;
Валентина Дем’ян – заступник голови Громадської організації «Центр розвитку «Демократія через культуру», акредитованої ЮНЕСКО, голова Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України. В першій частині роботи наради учасники отримали вичерпні відповіді і дуже необхідну інформацію з питань охорони нематеріальної культурної спадщини в громадах.
Відкрила нараду Ярослава Різникова – заступник директора департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини – начальник управління культури, мистецтва, національностей та релігій Одеської ОДА.
Порівняльний аналіз роботи закладів клубного типу в 2023 році: статистичний звіт 7-НК зробив Микола Діденко – завідуючий науково-методичним відділом ООЦУК
З аналізом текстових звітів про роботу клубних закладів у 2023 році виступила
Світлана Кучеренко – завідуюча відділом народної творчості, фольклору та етнографії ООЦУК
Далі говорили представники громад, ділились досвідом роботи, обговорювали поточні питання:
“Фестивальний рух в Рені: організація міжнародних фестивалів”. З такою інформацією виступила
Марина Мунтян – директор обласного центру національних культур у м.Рені
“Активна молодь – запорука розвитку громади” – проблематику роботи з молоддю висвітлила Катерина Ткаченко- головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді та спорту Шабівської сільської ради
“Робота з грантовими програмами”. Своїм досвідом роботи і напрацюваннями ділилась Ірина Матяр – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради
“Організація та проведення обласного фестивалю молдавської культури «Стругушор»” розповіла Ольга Сагала- начальник відділу культури та туризму Ананьївської міської громади.
Всього в роботі наради взяли участь 96 представників громад області.