Творчий колектив нашого центру разом з студентською молоддю відзначили День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Сонях — це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці й далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.
В ході творчої зустрічі виготовили 400 соняхів, звучала поезія і пісні на патріотичну тематику.
Дякуємо нашим творчим працівникам: Світлані Кучеренко і Тамарі Білоглазовій.
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/371823050_122106256196020824_4263895060655296857_n.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/372671277_122106256490020824_7129603107598994665_n-1024x768.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/370611883_122106256430020824_3613736342163449496_n-1024x768.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/371842396_122106255860020824_8043112238876477211_n-1024x462.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/372749636_122106256370020824_8330842264260917634_n-768x1024.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/371088496_122106256286020824_2665747726972735850_n-1024x577.jpg)