![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/441039314_122176466462020824_7202483348696082787_n-805x1024.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/441038933_122176466450020824_8577467520025151693_n-805x1024.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/441197862_122176466318020824_7860291719278927362_n-786x1024.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/440968784_122176464680020824_2304680660953495920_n-1024x577.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/440988934_122176464656020824_3092026708587375892_n-1024x577.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/441030297_122176464602020824_6217174673962603387_n-577x1024.jpg)
![](http://oocuk.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/440962270_122176464584020824_6198189254871898252_n-1024x577.jpg)
Майбутні захисники створювали мальованки для захисників теперішніх: мальованки як сувеніри будуть передані на фронт. До Одеський обласний центр української культури завітали курсанти Одеський державний університет внутрішніх справ, щоб створити разом подарунки на Великдень для наших захисників – мальованки.
Весняні одеські квіти, наш український прапор і тризуб малювали майбутні поліцейські в чудотворній тиші, вкладаючи у візерунки подяку, молитву і надію на нашу Перемогу.